Kuulutus ei ole aktiivne

650 €

Ara nobilise papagoi poeg

S
  • Simon
  • Kasutaja alates novembrist 2012
  • 6 kuulutust

Kirjeldus

Müüme väga armsaid ja sõbralikke sinilaup-ara või kääbusara (Ara nobilis) papagoipoegi, kes on 3 kuud vanad. Täiesti käsitletavad, armastavad väga inimestega aega veeta: istuvad õlal, siblivad juustes, mängivad kätega. Ilusad ja väga seltsivad ning uudishimulikud.
Väike sinilaup-ara on kõigist ara liikidest kõige väiksem, üsna haruldane, kuid üsna vähenõudlik papagoi koduseks pidamiseks, erineb suurtest aradest väiksema suuruse ja vaiksema häälega. Sobib neile, kes on ammu unistanud arast, kuid kellel pole võimalust suurt lindu pidada.
Kesk-suurusega papagoi, kehapikkus 30–35 cm, saba 15 cm
Ara nobilisel on head võimed inimkõne jäljendamiseks. Nad võivad saada suurepärasteks kaaslasteks omanikule, kes suudab neile pakkuda väärilist eluaset, palju mänguasju, tähelepanu ja korralikku hooldust.
Linde on kontrollinud professionaalne veterinaararst ja tehtud kõik vajalikud analüüsid haiguste puudumise kohta. Lindudele on garantii, mida mitte iga müüja ei saa teile pakkuda, ja vajalikud CITES B dokumendid.
Inimesed, kes lindu ostavad, võivad alati arvestada nõu ja toetusega linnu pidamisel.

Asukoht

Türi, Türi vald, Järvamaa
  • 13861431
  • 20.04.2026
  • Kokku: 401