39 €

Armani meeste särk, proovitud.

E1
  • est 1
  • Kasutaja alates novembrist 2009

Kirjeldus

Kolime, kiirusta❗️Proovitud, kuid suur kahjuks. Väga hea venivusega siidine ( Lõuna Korea siid või Ice silk ), suvel väga mõnus kanda jahutava efektiga. 
Vabas olekus sobib L suurusele, sees on küll XL ja venivus on väga hea, nii et kes armastab liibuvat särki, siis ilmselt läheb ka väiksem XL suuruselele. 
Saadan SmartPost xs kapis, ostja maksab postikulu. 
 

Lisad

  • Seisukord
    Uus
  • T-särgi tüüp
    Polo
  • Suurus
    L

Asukoht

Tallinn
  • 10710676
  • 21.06.2026
  • Kokku: 790, +1 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.