• Autode kokkuost (foto #1)

1 / 1

Autode kokkuost

Hind määramata

Helista

Kirjuta

Bcem24

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.

Tallinn

Kiire autode kokkuost Kiire autode kokkuost! Pakume hinda, millest on võimatu keelduda!

Soovite oma auto kiiresti ja kasulikult müüa? Meie autode kokkuostu ekspertide meeskond on valmis seda ostma parima hinnaga, võttes arvesse sõiduki praegust seisukorda. Ostame autosid igasuguste riketega: mitte töötav mootor, katkine vedrustus või käigukast. Võtame vastu autosid kõigilt markidelt ja väljalaskeaastatelt.

Mis te saate meilt:

Auto hindamine spetsialistide poolt - unustage raskused ja ebakindlus teie auto väärtuse osas. Me pakume teile ausat ja objektiivset hindamist.

Kasulikud hinnad - iga tehing on meie jaoks unikaalne ning pakume teie autole parimaid tingimusi, võttes arvesse selle seisukorda.

Ostu tehakse üle Eesti - olenemata teie asukohast, tuleme teie juurde. Teil ei ole vaja kulutada aega ja energiat pikkadele läbirääkimistele ega ostjate otsimisele - me tuleme ise teie juurde, hindame auto, teeme tehingu ja viime auto ära!

Läbipaistvad ja ausad tehingud - meil pole varjatud komisjone ega lisatasusid. Kogu tehing vormistatakse otse kohapeal, teie auto lähedal. Hindame teie aega ja mugavust, seega korraldame kõik kiiresti ja ilma liigsete tüütusteta. Müüge oma auto meile ja te ei kahetse!

Oluline: tavaliselt on kiire autode kokkuostu hind turuhinnast madalam, kuid samas pakume hinda, mis vastab teie autole. Meie kaudu müües võidate praktiliselt raha.

Ärge jätke kasutamata seda unikaalset võimalust teha kasulik tehing ja vabaneda autost kiiresti ja ilma aja raiskamiseta. Helistage meile kohe ja meie eksperdid vastavad kõigile teie küsimustele. Kiire autode kokkuost - teie lahendus hetkeks müümiseks!

  • Kategooria Sõidukite ost ja müük
  • Lisatud 03.06.2024 14:40

Bcem24

Kasutaja alates maist 2021

  • Eraisik
  • 2 kuulutust
Н
Jälgi

Vaatamisi: 2051 (+5 täna)

Kuulutuse number: 11688218

Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt