Vali kategooria
Kuulutus ei ole aktiivne
CITROEN C2 / REG.TASU MAKSTUD / AVARIIVABA / ÜV 03.2026
1 699 €
€ 1699.00
1
Super ökonoomne, väga töökindel, puhas ja mõnus Citroen C2 VTR pommikindla 1.6 bensiinimootoriga ja automaatkäigukastiga otsib uut omanikku. Väike ja kontrollitav läbisõit (vaid 179 tuh. km). 3 võtit. Avariivaba.
Auto on heas tehnilises ning visuaalses korras. Kõik originaalklaasid on terved. Ei nõua mingeid investeeringuid - "istu sisse ja sõida" seisukorras. Tulge ja veenduge ise! :)
Mootor ja automaatkäigukast töötavad laitmatult. Vedrustus ja pidurisüsteem on hooldatud (vahetatud pidurikettad, piduriklotsid jne). Hammasrihma komplekt, mootoriõli, õlifilter, õhufilter ja salongifilter olid vahetatud vaid 2 tuh km tagasi.
Rikkalik lisavarustus: VTR pakett, püsikiiruse hoidja, konditsioneer, el. aknad, el. peeglid, reguleeritav roolisammas, multifunktsionaalne rool, käiguvahetus roolilt, WEBASTO, istmesoojendused, ISOFIX, Ciroen originaal valuveljed jpm.
Uus aku. Käsipidur töötab nagu peab. Õli ja teisi vedelikke ei võta ning midagi ei kolise ega logise. Värske tehnoülevaatus kuni 03.2026.
All on uus aastaringsete lamellrehvide komplekt SAILUN M+S suurusega 195/45 R16.
Ideaalselt sobiks igapäevaseks autoks, BOLT/WOLT kulleri jaoks või noorele juhile esimeseks autoks.
Registreerimistasu oli 245 eur ja siin on makstud (järgmine omanikuvahetuse tasu on jälle 55 eur nagu see oli enne). Aastamaks vaid 50 eur ja selle aasta oma on ka juba makstud.
Auto asub Koplis. Kokkuleppel saate seda igal ajal vaatama tulla.
Hind: 1699€
Saadaval
€ 1699.00
Küsi saadavust