50 €

Columbia talvejope

M
  • MI
  • Kasutaja on tuvastatud
  • Kasutaja alates detsembrist 2013

Kirjeldus

AI

Sai sügisel alega ostetud poest uuena (tavahind ~150 €). Talvel avastasin, et oli määrdunud – käis keemilises puhastuses. Nüüd panin selga ja selgub, et on natuke suur :(. Kinnitan et on kandmata, oma käega võtsin maha müügisildid enne keemilist.

Kas on kellelgi soovi?

Lisad

  • Seisukord
    Uus
  • Jope tüüp
    Talvejope
  • Suurus
    L

Asukoht

Tallinn
  • 13717016
  • 10.06.2026
  • Kokku: 165, +1 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.