50 €

Paku oma hinda

DKNY talve saapad

M
  • Mariika
  • Kasutaja alates oktoobrist 2008

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

M
  • Mariika
  • Kasutaja alates oktoobrist 2008

Kirjeldus

Heas korras talve saapad.Kasutatud paar korda,väga soe ja suurepärane hind.

esimene hind oli 180.-

suurus ei soovi,seest soovin müüa.

suurus 37 1/2 -38

helistage numbrile,siin ei vasta.

Lisad

  • Seisukord
    Kasutatud
  • Jalatsite tüüp
    Poolsaapad

Asukoht

Tallinn
  • 11084858
  • 18.06.2026
  • Kokku: 633, +1 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.