Kuulutus ei ole aktiivne

250 000 €393 € /m²

Pargi tn 9, Klooga, Lääne-Harju vald, Harjumaa

  • Kogupind 635.8 m²
  • Krundi suurus, m² 1231 m²
  • Tube 15
  • Seisund Valmis
LT
  • Lars Teas
  • Skanton Kinnisvara OÜ
  • Kasutaja alates augustist 2024
  • 15 kuulutust

Kirjeldus

Klooga rohelises aedlinnas on müügle tulnud kahekordne ärihoone, millele leiaks soovi korral mitmeid otstarbeid.

HOONEST
Paksude seinte ja tugeva konstruktsiooniga hoone paikneb 1231 m2 suurusel kinnistul ja hoone suletud netopind on 635,8 m2.

Ärihoone laiub kahel korrusel ning omab kogu maja ulatuses pööningukorrust, mille saab soovi korral välja ehitada ja seeläbi lisapinda juurde saada.
Hoovil paikneb lisaks suur kuur / panipaik, kus on kolm erineva suurusega boksi.

Ehitusregistris on hoone registreeritud kui postkontor – ambulatoorium.

Hoonesse on mitu sissekäiku, peasissekäik maja eest. Maja ees on väike estakaat, kui peaks vajadus olema kauba laadimisele.
Hoonesse on paigaldatud aastaid tagasi ka lift, mis on töökorras.

Ärihoones on olnud aastaid õmblustööstus, kasutusena on maja seisnud käesoleva aasta veebruarist.

LIITUMISTEST JA KÜTE
Liitumistest on olemas elekter, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Osaliselt on vahetatud elektrikaablid.
Küttelahendusena on kasutusel isiklik katlasüsteem, mis hetkel ei ole töökorras ning vajaks välja vahetamist. Hoone oli kuni eelmise aastani köetud, hetkel vesi radiaatoritest völja lastud ja kindlasti peaks enne uue küttesüsteemi paigaldamist vaatama üle torustikud ja radiaatorid.

ASUKOHT
Klooga aedlinn on rahulik ja looduskeskne elupiirkond Lääne-Harju vallas.
Lähimad suuremad keskused on Paldiskis ja Keilas, kuhu autosõit võtab vaid paarkümmend minutit.
Klooga on viimastel aastatel kiirelt arenenud ja juurde on tulnud uusi perekondi, kes siia on enda elu rajanud.

Kloogal on olemas kool, lasteaed, lastekeskus, söögikoht, pakiautomaat, toidupood lausa maja kõrval. Lisaks imeline Klooga järv ujumis ja kalastusvõimalusega, jalutades saab 20 minutiga Klooga-Ranna supelranda. Lisaks väga head seene- ja marjametsad ümbruskonnas.

Ühistransport on samuti hästi korraldatud, toimib bussiühendus ja rongiühendus nii Paldiski kui Keila ja Tallinna suunal. Bussipeatus 3 minuti ja rongijaam 10 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Oled oodatud kinnistu ja hoonega tutvuma!

Objektist

  • Tube
    15
  • Kogupind
    635.8 m²
  • Krundi suurus, m²
    1231 m²
  • Katastritunnus
    29501:009:0107
  • Omandiõigus
    Krunt koos hoonega
  • Seisund
    Valmis
  • Tehnika
    Turvauks
  • Sansõlmed
    Dušš
  • Lisad
    Kõrged laed, klaaspaketid, eraldi sissepääs, tööstuslik elektrivool

Hoonest

  • Maja tüüp
    Eramaja
  • Korruseid majas
    2
  • Maja materjal
    Kivi
  • Energiatõhusus
    Sertifikaat puudub
  • Parkimiskoht
    Tasuta parkla
  • Küte
    Tahke kütus

Asukoht

Pargi tn 9, Klooga, Lääne-Harju vald, Harjumaa
  • 13456972
  • 08.07.2025
  • Kokku: 217