Vali kategooria
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Ahtme mnt 31
16 500 €266 € /m²
€ 16500.00
1
Müügile on tulnud valgusküllane ja hea planeeringuga 3-toaline korter Kohtla-Järvel, Ahtme linnaosas.
Korter asub viiekordse maja esimesel korrusel ning sobib suurepäraselt koduks perele või investeeringuks.
KORTER JA PLANEERING
Korteri koosseisu kuuluvad kaks magamistuba, läbikäidav elutuba, suletud rõdu, eraldi köök ning eraldi asuvad vannituba ja WC.
Esik, koridor ja vannituba vajavad renoveerimist, mis annab uuele omanikule suurepärase võimaluse kujundada need ruumid oma maitse järgi. Mööbel kokkuleppel.
KORTERMAJA JA PARKIMINE
Majas tegutseb aktiivne ja toimiv korteriühistu. Naabrid on rahulikud ja viisakad. Majal ei ole laenu.
Parkimine maja elanikele on tasuta (parkimiskaartide alusel).
KOMMUNAALKULUD
Kommunaalarved on mõistlikud: suvel keskmiselt 120 eurot, talvel 250 eurot.
ASUKOHT
Maja asub vaikses ja logistiliselt väga mugavas asukohas. Kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel: koolid, lasteaiad, kauplused ja bussipeatused.
Helista, küsi lisa ja tule kindlasti korteriga kohapeale tutvuma!
Saadaval
Pakkumise on esitanud juriidiline isik kooskõlas Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega.
Teata rikkumisest