Inglise keele eratunnid / Private English Lessons

Kirjuta
Tallinn

Pakun oma abi inglise keele õppimisel (üldharidus) kooli programmide järgi, IELTS/TOEFL testide ettevalmistamisel ja üldise kõnekeele taseme tõstmisel.

Koostan iga õpilase jaoks individuaalse programmi, et õppimine oleks mitte ainult effektiivne, vaid ka huvitav. Esimesel (proovi)tunnil toimub õpilasega tutvumine ning õppesuuna määramine.

Paar sõna iseennast. Olen kasvanud ning kesk- ja kõrghariduse saanud inglisekeelsetes riikides. Inglise keel on minu teine emakeel. Tänu õpitud erialale (magistrikraad psühholoogias) oskan leida kontakti igas vanuses õpilastega.

Tänu õpitule ja kogemustele tean, et keelest arusaamiseks on oluline mitte ainult grammatika vaid ka eneseväljandamise, üksteisemõistmise ja suhtlemise oskused. Vajadusel oskan ka konsulteerida häälduse, üldiste kombe ja reegite kohta juhul kõi õpilane vajab nõustamist enne välismaale sõitmist.

1 akadeemiline tund maksab 15 eur. Proovitund maksab 5 eur.

Õpetamine baseerub inglise ja/või vene keeles. Tunde on võimalik läbi viia tunnid interneti kaudu  või õpilase juures (võib lisanduda lisatasu).

  • Kategooria Tõlketeenused, keeleõpe
  • Lisatud 05.01.2023 00:03

allan2550

Kasutaja alates maist 2011

  • Eraisik
  • 2 kuulutust
AK
Jälgi

Vaatamisi: 30 (+2 täna)

Kuulutuse number: 10778818

Teade rikkumisest

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt