1 900 €

Müüa Soome Lapikoera kutsikad

AP
  • Aili Piirikivi
  • Kasutaja alates aprillist 2026

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

AP
  • Aili Piirikivi
  • Kasutaja alates aprillist 2026
  • 2 kuulutust

Kirjeldus

27.03.2026 sündis kennelis Samite Soome Lapikoerte pesakond, 5 isast kutsikat.

Tegu on Eestis veel suhteliselt haruldase tõuga, kes oma targa ja toreda iseloomu tõttu väärib palju suuremat tähelepanu. Soome Lapikoer on pärit Soome põhjaaladelt ja selle põhjapõdra karjakoera näol on tegu vana ja arhailise tõuga, kes on inimest saatnud aastatuhandeid. See keskmist kasvu rohkekarvaline koer on terane, julge, kiire õppija ning oskab hästi lugeda inimese kehakeelt. Ta on inimese suhtes väga sõbralik ja loetakse sobivuselt üheks paremaks tõuks lastega peredesse. Viimastel aastakümnetel on tema funktsioon karjakoerast kujunenud pigem vahvaks perekoeraks tema hea kohanemisvõime tõttu erinevate olukordadega ja tema hea käitumise tõttu. Temaga on lihtne reisida, harrastada erinevais spordialasid või käia matkamas, kuna ta armastab palju liikuda. Kui panustate koera koolitamisse, saate omale hea sõbra pikkadeks aastateks, sest Soome Lapikoer on üldjuhul pikaealine tõug, kelle eluiga ulatub tihtipeale 15-16 eluaastani.

Kutsikate vanemad on läbinud kõik tõuomased terviseuuringud ja on terved ning aretuseks sobivad.

Kutsikad on loovutusealised maikuu viimasel nädalal, saanud eakohased parasiiditõrjed, on kiibitud, omavad FCI/EKL tõutunnistust, europassi ning kasvataja annab kaasa toidu stardipaketi, kutsika kasvatusjuhendi ning garanteerib vajadusel kasvatajapoolse toe koera kasvatamisel koera eluea vältel.

Kui oled omale pere lemmikuks otsinud midagi erilist, siis võib Soome Lapikoer olla just sulle. Tähtis on vaid, et oled oma koeraostu soovis kindel ja suudad pakkuda koerale head ja armastavat kodu kogu tema elu vältel. Kirjuta või helista mulle ja reaalse huvi korral saad tulla kutsikaid vaatama.

Lisad

  • Tõugu grupp
    Spitsilaadsed, algupärased tõud

Asukoht

Kiili, Kiili vald, Harjumaa
  • 13848120
  • 12.05.2026
  • Kokku: 529, +7 täna

Laenukalkulaator

Kuumakse alates

2870 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 85,41 €. Krediidi kulukuse määr on 32,94%. 5 aasta jooksul maksad kokku 5295,52 €, mis hõlmab 1680,76 € intressi fikseeritud intressimääraga 19,88%, ning 574 € haldustasu. 170 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 2425,52 €. Laenusumma 2870 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.