15 €

Paku oma hinda

Talvemantel s 140

L.
  • LJUSHA ....
  • Kasutaja alates juulist 2011

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

L.
  • LJUSHA ....
  • Kasutaja alates juulist 2011

Kirjeldus

Soe ja korralik talvemantel poisile s 140. Ainuke mure on see, et vöõnöör puudub, kuid kandmist ei sega.

Lisad

  • Seisukord
    Kasutatud
  • Sugu
    Poiss
  • Vanus
    9-16 aastat (teismelised)
  • Suurus
    140

Asukoht

Tallinn
  • 12409685
  • 18.06.2026
  • Kokku: 510, +3 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.