20 €

Paku oma hinda

Saadavus: mitu

VINGUGAASIANDUR(CO) HONEYWELL, XC70-EN

R
  • rannosar
  • Kasutaja on tuvastatud
  • Kasutaja alates novembrist 2015

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

R
  • rannosar
  • Kasutaja on tuvastatud
  • Kasutaja alates novembrist 2015

Kirjeldus

Itaalias toodetud kvaliteetanduris oleva sensori ja toiteallika eluiga on 7 aastat. Vingugaasianduri pikk eluiga on terves ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. Mugavuse tagab asjaolu, et tülikat iga-aastast patareide vahetust ei pea ette võtma. Tänu kõrgele IP-tasemele (IP44), võib selle anduri ka vannituppa paigaldada.
Andur on varustatud Alarm Scan äpiga, mis tähendab, et andur on võimalik ühenda oma nutitelefoniga. Alarm Scan appist on võimalik näha anduri eluiga, olnud häireid, anduri staatust ja palju muud. Ühesõnaga saate täieliku ülevaate kodus toimuva kohta. X-Series Alarm Scan on saadaval: App Store'is ja Google Play poes.
NB! Alates 1. jaanuarist 2018 on Eestis kohustuslik paigaldada vingugaasiandur kõikidesse eluruumidesse, milles asub korstnaga ühendatud gaasiseade. Eelkõige on sellisteks gaasil töötavad veesoojendid ja gaasikatlad.

Lisad

  • Seisukord
    Uus

Asukoht

Tartu
  • 13041053
  • 02.06.2026
  • Kokku: 412, +2 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.