350 €

Paku oma hinda

Ortofon 2M Black vinüülimängija helipea

PA
  • Paul-Janis Allandi
  • Kasutaja on tuvastatud
  • Kasutaja alates veebruarist 2018

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

PA
  • Paul-Janis Allandi
  • Kasutaja on tuvastatud
  • Kasutaja alates veebruarist 2018

Kirjeldus

Ortofoni üks parimaid MM-helipäid oma tuntud headuses.

Nude Shibata nõel loeb plaadilt ka kõige peenemad detailid.

Vähekasutatud (alla 100h), imehästi hoitud, regulaarselt puhastatud.

Müügis, kuna otsustasin liikuda edasi MC-maailma.

Lisad

  • Seisukord
    Kasutatud

Asukoht

Tallinn
  • 13752448
  • 10.06.2026
  • Kokku: 298, +4 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.