39 €

Vatiiniga soe k/s mantel 38 suurusele

E1
  • est 1
  • Kasutaja alates novembrist 2009

Kirjeldus

Kandmata mantel siltidega, seisab lihtsalt. Mantlil on defekt - lukk vahest jääb ilusti kinni, aga vahest kui lohakalt kinni panna, siis ei jää kinni. Ei tea milles asi on, aga ilmselt tuleks lukk ära vahetada hoopis. 

Mantel on vatiiniga, soe kevad-sügis mantel. Krael on nööbid, saab ka karusnahast kraed peale kinnitada. 

Lisad

  • Seisukord
    Uus
  • Mantli tüüp
    Talvemantel
  • Suurus
    M

Asukoht

Tallinn
  • 7981979
  • 18.06.2026
  • Kokku: 1142, +3 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.