Vali kategooria
Kuulutus ei ole aktiivne
Korteri üür
150 € kuus
€ 150.00
1
Tere! Üürian välja oma valguse ja väga mõnusa kahetoalise korteri (45 m²) linna südames. See on 2. korrusel asuv hruštšovka, kus on hiljuti tehtud korralik ja värske remont – kõik on puhas, hubane ja valmis teie sissekolimiseks!
Suurim pluss – asukoht. Elate kesklinnas, kus kõik kõige vajalikum on käe-jala juures. Paari minuti jalgsi on poed: LIDL, Maxima ja Fama keskus. Toidupoodi või muudele ostudele ei pea kaugele tikkuma. Samuti on lähedal fitness ja palju mõnuseid kohti, kuhu saab sööma minna või kohvi jooma.
Korter on täielikult möbleeritud ja varustatud kogu vajaliku tehnikaga. Kõik on juba oma kohal, saate kohe sisse kolida! Kui mingi mööbel teile ei istu – olen avatud aruteluks ja, kokkuleppel, valmis seda vahetama. Aknad vaatavad nii tänavale kui ka hoovis. Teie autole on parkimiskoht.
Olles korteri omanik, olen huvitatud pikaajalisest üürist ja otsin vastutustundlikke, korralikke elanikke, kes hoolikalt minu korterit kohtleksid. See on suurepärane valik neile, kes soovivad elada kesklinnas ilma tarbetute muredeta, värskelt uuendatud, valgusküllases ja täielikult elamisvalmisruumis.
Kui teid huvitab, siis kirjutage / helistage, hea meelega näitan korterit ja räägin täpsemalt!
Saadaval
€ 150.00
Küsi saadavust