250 €

Paku oma hinda

Pidulik premium-klassi õhtukleit kivikeste ja drapeeringuga

MI
  • Milana Ivanova
  • Kasutaja alates juulist 2019

Öelge, et leidsite kuulutuse okidoki lehelt.
Ärge nõustuge ettemaksudega.

MI
  • Milana Ivanova
  • Kasutaja alates juulist 2019

Kirjeldus

Pidulik põrandani õhtukleit türkiissinises toonis, suurus 48 (M), XS–M

Elegantne Türgi tootja õhtukleit kaunis türkiissinises värvitoonis. Kleit on pikk, põrandani ulatuv ning valmistatud voolavast kangast, mis näeb liikumises väga ilus välja. Rõhutab hästi taljet. Värv on väga sügav ja särav – päriselus veelgi kaunim, kaamera ei anna seda täielikult edasi.
Omadused:

• Suurus 48 (M), sobib kohendamisel XS kuni suure M suuruseni

• Türgi toodang

• Põrandani pikkus

• Elegantne mitte väga sügav dekoltee

• Kaunistatud kivikeste ja särakividega

• Õlgu saab kanda nii õlgadel kui ka alla lastuna, luues erinevaid stiile

• Sobib pulmadeks, lõpetamiseks, juubeliks, firmapeoks ja teisteks pidulikeks sündmusteks

Kleit näeb välja väga naiselik ja efektne, rõhutab figuuri ning sobib eriliseks puhuks.

Müügipõhjus: kleit osteti Türgist umbes aasta tagasi, kuid seda pole kordagi kantud. Praegu seda ei kasutata ning selleks puudub vajadus, seetõttu on otsustatud see müüa.

❗️ Kui huvitavad kleidi mõõdud, kirjutage privaatsõnumisse ❗️ Samuti võin saata pilte kleidist seljas.


Lisad

  • Seisukord
    Uus
  • Suurus
    M

Asukoht

Jõhvi, Jõhvi vald, Ida-Virumaa
  • 13990173
  • 22.06.2026
  • Kokku: 26, +6 täna

Küpsiste kasutamine

okidoki kasutab nii enda kui ka partnerite küpsiseid veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks, analüütika ja personaliseerimise eesmärgil. Mõned küpsised on veebilehe toimimiseks kohustuslikud, teised aitavad mõista kasutajate huve ja teenust parandada. Võite need kõik aktsepteerida või nende kasutamist kohandada.