Объявление не активно

159 000 €3 312 € /м²

Nafta tn 12, Kesklinna, Tallinn, Harjumaa

  • Площадь 48.0 м²
  • Комнат 3
  • Этаж 2 из 4
AB

Описание

Madalate kommunaalkuludega korter.

KORTER on hea planeeringuga ning ilusate värvitoonidega. Korteris on 2 magamistuba, elutuba, köök ning vannituba ja wc. Põrandaid katab laminaatparkett ning vannitoa seinu ja põrandat keraamiline plaat. Korteri juurde kuulub ka keldrikorrusel panipaik. Korteris on kaminavalmidus ning võimalik taastada autentne puitmaja korter. Korter sobib ideaalselt investeeringuks.

MAJA on ehitatud 1940. aastal ning 2006. aastal renoveeritud. Renoveerimise käigus vahetati katus ning tehti korda maja fassaad. Kortermaja taga on aiaga piiritletud hooviala, kus asub parkimiskoht ja kuur. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu ning tulevikus on plaanis hoovi korrastamine.

ASUKOHT on ilus Kadrioru piirkond. Meri on kodule väga lähedal ning samuti ka Kesklinn. Kadrioru park asub ca 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal on ka kaubanduskeskused, terviseasutused, lasteaiad, koolid, mänguväljakud ja meelelahutusasutused. Keskkond on mõnusalt rahulik.

Tee oma hinnapakkumine!

Об объекте

  • Комнат
    3
  • Этаж
    2
  • Площадь
    48.0 м²

О здании

  • Этажей в доме
    4
  • Материал дома
    Дерево

Местоположение

Nafta tn 12, Kesklinna, Tallinn, Harjumaa
  • 11617456
  • 26.09.2022
  • Всего: 217